Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta / Projektant

"ELEKTRO-BUD" sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie projektów budowlanych i wykonawczych w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i energetycznych,

  • pozyskiwanie niezbędnych danych do realizacji przydzielonych zadań,

  • prowadzenie uzgodnień związanych z realizacją dokumentacji projektowej,

  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczych,

  • współpraca z działem ofertowym oraz wykonawczym przy realizowanych inwestycjach,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe/średnie – elektryczne, energetyczne lub pokrewne,

  • pożądane doświadczenie w opracowywaniu projektów branży elektrycznej i energetycznej,

  • bardzo dobra znajomość obsługi programu AutoCAD i pakietu Office,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • znajomość branży niskoprądowej (LAN, CCTV, KD, SSWiN, DSO),

  • znajomość Prawa Budowlanego,

  • znajomość zasad kosztorysowania, obsługa programu Norma

To oferujemy

  • pracę w stabilnie rozwijającej się firmie i doświadczonym zespole

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju

  • wsparcie w czasie wdrożenia nowego pracownika

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz nowymi projektami, firma Elektro-BUD prowadzi stałą rekrutację na stanowiska Elektromonter, Inżynier budowy, Elektryk prowadzący-brygadzista.

Aplikuj i bądź częścią naszego rosnącego zespołu, który realizuje największe projekty w Szczecinie!

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które na przestrzeni wielu lat prowadząc działalność gospodarczą stara się sprostać wyzwaniom stawianym przez dynamicznie zmieniający się rynek. Zaufanie okazane nam przez naszych klientów i ich zadowolenie jest elementem dynamizującym nasze działania w zakresie profesjonalizmu i bezpieczeństwa przy realizacji inwestycji, umów, zleceń.

Przewiń do profilu firmy