Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta

OPTIPROJECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

2 8004 000 brutto / mies.

OPTIPROJECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pułkownika Kazimierza Iranka-Osmeckiego 6

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • wspomaganie przy projektowaniu sieci

  • wykonywanie niezbędnych obliczeń

  • wykonywanie rysunków technicznych związanych z projektowanym odcinkiem

  • uzgadnianie z właściwymi urzędami i instytucjami przebiegu sieci

Nasze wymagania

  • dobra znajomość programu CAD 2D

  • chęć do pracy i rozwijania się

  • znajomość programów Office

  • prawo jazdy kat. B (czasami trzeba pojechać w teren)

Mile widziane

  • mile widziana znajomość prawa budowlanego i doświadczenie w projektowaniu obiektów liniowych

To oferujemy

  • pracę w młodym zespole

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu

  • częściowo elastyczny czas pracy

Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie i zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną, oraz dzień próbny.