Ta oferta pracy jest nieaktualna od 158 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Projektanta

  • Kamień (pow. rzeszowski), Rzeszów, podkarpackie
  • Asystent
  • 2018-01-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FPUH KOBEX

    Firma specjalizuje się w profesjonalnym projektowaniu i prefabrykacji konstrukcji stalowych, przede wszystkim hal i wiat wielkopowierzchniowych. Jesteśmy polską firmą z polskim kapitałem i kadrą. Nasze konstrukcje spełniają najwyższe europejskie normy. Montowane są w wielu miejscach, także poza granicami naszego kraju. Podczas projektowania i produkcji naszych obiektów korzystamy z najnowocześniejszego oprogramowania, a do prefabrykacji służy bogaty park maszynowy, obsługiwany przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę. Wszystkie nasze konstrukcje poddawane są wnikliwej kontroli jakości tak, aby zbudowane przez nas hale służyły przez długie dziesięciolecia.

    Miejsce pracy: Rzeszów (okolice), Kamień (pow. rzeszowski)
    Region: podkarpackie
    Opis stanowiska:
    • Wykonywanie dokumentacji technicznej projektów budowlanych konstrukcji stalowych i żelbetowych
    • Współpraca z działem technologii i produkcji
    • Pomoc przy wykonywaniu kosztorysów, wycen i wstępnych koncepcji hal dla klientów
    Wymagania:
    • Motywacja do pracy
    • Wzorowa organizacja pracy, komunikatywność oraz zorientowanie na cel
    • Znajomość oprogramowania komputerowego typu AUTO CAD
    • Wykształcenie o kierunku budowlanym, lub w trakcie studiów

    Aplikujący o pracę musi zamieszkiwać lub uczyć się w jednym z  powiatów: rzeszowski, kolbuszowski, niżański, leżajski lub stalowowolski. Musi być osobą bezrobotną zarejestrowaną lub niezarejestrowaną w ewidencji urzędów pracy lub osobą do 30 roku życia lub po 50 roku życia poszukującą pracy, bez zatrudnienia, a także musi spełnić jeden z poniższych warunków:

    1. Osoba z niepełnosprawnościami
    2. Osoba lub rodzina korzystająca z pomocy społecznej
    3. Osoba bezdomna lub dotknięta wykluczeniem z dostępu do mieszkań
    4. Osoba zwolniona z zakładu karnego
    5. Uchodźca realizujący indywidualny program integracji
    6. Rodzina z dzieckiem z niepełnosprawnością, o ile co najmniej jeden z rodziców lub opiekunów nie pracuje
    7. Osoba przebywająca lub opuszczająca pieczę zastępczą
    8. Osoba niesamodzielna
    9. Osoba korzystająca z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa
    10. Osoba długotrwale bezrobotna
    Powyższe wymagania wiążą się z programem aktywizacji osób zagrożonych wykluczeniem na rynku pracy (projekt unijny).

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Przyjazną atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"