Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta

FLORSANIT sp. z o.o.O firmie

  • Siechnice, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 7 miesięcy temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Asystent

Oferujemy:

  • pracę przy projektach budynków mieszkaniowych jednorodzinnych i wielorodzinnych, budynków usługowych, boisk, placów, infrastruktury drogowej, sieci wodociągowych, kanalizacyjnych i gazowych
  • ciekawą pracę w doświadczonym zespole
  • niezbędne narzędzia i przeszkolenie,
  • możliwość rozwoju

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • b. dobra znajomość programu AutoCad/ IntelliCAD
  • sumienność i obowiązkowość
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • samodzielność
  • zaangażowanie
  • mile widziana będzie również znajomość programu SketchUp / tworzenie wizualizacji

Obowiązki:

  • przygotowanie uzgodnień projektu budowlanego,
  • opracowanie projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych
  • koordynacja międzybranżowa,
  • praca zgodnie ze standardem Pracowni

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne