Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta sieci FTTH - telekomunikacja

SKYNET Sp. z o.o.

4 0004 800 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie projektów wykonawczych i powykonawczych w oparciu o otrzymane dane wejściowe (ROI, FTTH)

  • wykonywanie rysunków i schematów w programie CAD

  • pomoc w bieżącej pracy działu projektowego

  • utrzymywanie dobrych kontaktów z urzędami

  • przygotowywanie prostych zestawień i rozliczeń

  • bieżące raportowanie postępu prac

Nasze wymagania

  • znajomość oprogramowania CAD, MS Office

  • prawo jazdy kat. B

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • chęć rozwoju i rozszerzania wiedzy

  • Mile widziane (niewymagane):

  • znajomość podstaw technologii światłowodowej

  • doświadczenie w wykonywaniu projektów ROI, FTTH

  • ukończone lub w trakcie studia w kierunku teletechnicznym, informatycznym, geodezyjnym itp.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dobre warunki pracy w młodym zespole

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • możliwość hybrydowej pracy zdalnej

O nas

SKYNET Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z branży telekomunikacyjnej - dostawca światłowodowego internetu, telewizji, telefonii komórkowej i stacjonarnej. W związku z rozwojem naszej organizacji poszukujemy do naszego biura w podwarszawskich Zielonkach (gmina Stare Babice).