Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta sieci gazowych

Ramboll Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Asystent

Ramboll Polska Sp. z o.o.

Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7

Warszawa

Ramboll Polska wchodzi w skład międzynarodowej grupy doradczo-inżynieryjno-projektowej oferującej usługi konsultingowe w zakresie budownictwa, transportu, ochrony zdrowia i środowiska, energetyki oraz zarządzania strategicznego. W Polsce Ramboll specjalizuje się w usługach inżynieryjno-doradczych w zakresie energetyki i ochrony środowiska, a także w zakresie projektowania w energetyce. Świadczymy usługi dla klientów z sektora energetycznego, przemysłowego, finansowego oraz publicznego. Na potrzeby każdego projektu tworzymy dedykowany zespół ekspertów, których zadaniem jest opracowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych i technologicznych, korzystnych dla Klienta, środowiska naturalnego oraz społeczeństwa.

Twój zakres obowiązków:

  • Opracowywanie opisów, rysunków oraz załączników graficznych do projektów technicznych wg. wytycznych projektanta
  • Kompletowanie dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie draftów pism do urzędów
  • Komunikacja z urzędami
  • Udział w naradach branżowych oraz kontakt z podwykonawcami
  • Udział w wizjach lokalnych

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: Inżynieria Środowiska lub pokrewne)
  • Znajomość programu AutoCAD i/lub Microstation
  • Znajomość programu Profil Koordynator i/lub Profil Gaz
  • Znajomość oprogramowania QGIS/ArcGIS będzie dodatkowym atutem
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Udział w strategicznych projektach energetycznych w Polsce i na świecie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Pracę w międzynarodowym środowisku pod okiem najlepszych projektantów i specjalistów
  • Przyjazną atmosferę
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenie – w zależności od preferencji kandydata
  • Z uwagi na sytuację pandemii COVID-19 możliwość pracy zdalnej – zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy z domu

Ogłoszenie archiwalne