Asystent Projektanta Sieci i Instalacji Elektrycznych

Pronad Sp. z o.o.O firmie

  • Tadeusza Kościuszki 13
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Pronad Sp. z o.o.

Tadeusza Kościuszki 13

Olsztyn

to wieloletni partner w zakresie wykonywania kompletnych projektów elektrycznych i teletechnicznych dla obiektów przemysłowych, domów jedno i wielorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej i osiedli mieszkaniowych. Prowadzimy nadzór nad realizacją zaprojektowanych instalacji. Projekty są zlokalizowane głównie na terenie Polski. Firma posiada całkowicie polski kapitał.

Opis stanowiska:

Zadaniem asystenta projektanta branży elektrycznej będzie wspomaganie projektanta w realizacji projektów budowlanych i wykonawczych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe o specjalności elektrycznej, energetycznej
  • umiejętność obsługi komputera (AutoCad, Pakiet Office)
  • doskonała organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość odbycia stażu do uprawnień budowlanych
  • pracę w Olsztynie i na terenie całego kraju.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy