Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Sieci i Instalacji Sanitarnych

BD Group Sp. z o.o. Sp.k.

Przyjaźni 66

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac projektowych w zakresie sieci sanitarnych i instalacji zewnętrznych

  • Tworzenie rysunków technicznych w programie AutoCad/ Revit oraz programach sieciowych

  • Wykonywanie obliczeń projektowych, dobór urządzeń

  • Współpraca i koordynacja z innymi branżami

  • Uzgadnianie dokumentacji projektowej w instytucjach

  • Praca w grupie projektowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Znajomość przepisów i zasad projektowania instalacji sanitarnych

  • Znajomość programów branżowych

  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania zagadnień oraz problemów technicznych

  • Zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w projektowaniu sieci

  • Doświadczenie w uzgadnianiu dokumentacji projektowych

  • Znajomość programu NetSystem

  • Uprawnienia budowlane

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu posiadanych kompetencji i doświadczenia

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego przy realizacji prestiżowych obiektów

  • Wewnętrzne szkolenia projektowe prowadzone przez byłych wykładowców PWr

  • Możliwość uzyskania praktyki zawodowej i zdobycia uprawnień budowlanych

  • Udział w szkoleniach i doskonalenie umiejętności, m.in. szkolenia Revit/BIM

  • Interesującą pracę w ambitnym zespole inżynierów liczącym 50 osób

  • Elastyczny czas pracy

  • Integrację pracowników

  • Ubezpieczenie zdrowotne lub medyczne

  • Przyjazną atmosferę i warunki pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

BD Group Sp. z o.o. Sp.k. jest wielobranżowym biurem projektowym instalacji sanitarnych i elektrycznych działającym na rynku od 13 lat. Realizujemy projekty obiektów mieszkaniowych, usługowych, hotelowych i przemysłowych na terenie Polski jak i za granicą. Współpracujemy z polskimi oraz zagranicznymi Inwestorami. Projekty wykonujemy za pomocą nowoczesnych narzędzi projektowych AutoCad i Revit, pracujemy w środowisku BIM. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu, filia w Gdyni. Obecnie realizujemy prestiżowe tematy do pracy przy których poszukujemy ambitnych pracowników.

Przewiń do profilu firmy