Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta sieci i przyłączy sanitarnych

F.U.H. INSTALBUD Zbigniew KulaO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

F.U.H. INSTALBUD Zbigniew Kula wchodzi w skład GRUPY INSTALBUD, przedsiębiorstwa z ponad 23 letnią tradycją w branży instancyjno-budowlanej ze specjalizacją w gazownictwie.

W Grupie INSTALBUD wspólnie tworzymy nowoczesne przedsiębiorstwo, budujące swoją pozycję na wartościach ludzi, którzy w nim pracują. Szczególnie cenimy uczciwość, odpowiedzialność i zaangażowanie.

Rocznie wykonujemy około 1000 różnych zadań, obejmujących kompleksową obsługę od projektu po realizację w terenie.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Projektant oraz Asystent projektanta instalacji sanitarnych - nie są wymagane uprawnienia budowlane.

Jeżeli są Państwo zainteresowani pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie swojego CV.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Opis stanowiska:

  • Sporządzanie dokumentacji projektowych
  • Uzyskiwanie tytułów prawnych do nieruchomości
  • Spotykanie się z inwestorami w terenie
  • Dokonywanie uzgodnień branżowych w odpowiednich instytucjach
  • Sporządzenie raportów zaawansowania prac

Wymagania:

  • Doświadczenie przy projektowaniu sieci sanitarnych
  • Odpowiednie wyższe wykształcenie techniczne
  • Znajomość oprogramowania AUTOCAD lub Microstation, Ms Office, oprogramowania branżowego
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji i pracy zespołowej
  • Kultura osobista i i kreatywność
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Dbałość o powierzony sprzęt
  • Prawo jazdy B

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Elastyczny czas pracy dostosowany do pracownika - możliwość home office
  • Dodatkowy, dostosowany do potrzeb pracowników pakiet ubezpieczeniowy
  • System premiowy za szczególne osiągnięcia
  • Kultura oraz serdeczna atmosfera w pracy
  • Szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji

www.grupainstalbud.pl

Ogłoszenie archiwalne