Oferta pracy

Asystent projektanta sieci i urządzeń telekomunikacyjnych

NEXET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

5 000‐8 000 zł brutto / mies.
  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i kompletowanie dokumentacji projektowej;
  • Przygotowywanie rysunków, opisów, zestawień;
  • Tworzenie rysunków do dokumentacji powykonawczych wybudowanych sieci
  • Wyjazdy na wizje lokalne – praca w terenie, przygotowywanie dokumentacji fotograficznej;
  • Kontakty z administracjami, zarządcami budynków oraz zleceniodawcami i klientami.

Wymagania:

  • Znajomość programów typu AutoCad;
  • Minimum średnie wykształcenie w kierunku technicznym (telekomunikacja, elektronika / elektryka, dziedziny pokrewne);
  • Obsługa komputera w tym środowiska Office (Excel, Word);
  • Odpowiedzialność, sumienność, zorganizowanie w pracy;
  • Chęć uczenia się i podejmowania nowych wyzwań;
  • Minimalne doświadczenie przy budowie sieci (instalacji) kablowych telekomunikacyjnych lub elektrycznych;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Ciekawą i ambitną pracę w dynamicznie działającej firmie na rynku lokalnym;
  • Realny wpływ na rozwój firmy;
  • Możliwość rozwoju, ciągłego poszerzania i doskonalenia swoich kompetencji;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w zgranym zespole w kilkudziesięcioosobowej firmie;
  • Życzliwą kulturę pracy;
  • Pracę na pełny etat na umowę o pracę;
  • Ubezpieczenie pracownicze.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
z klauzulą "Wyra żam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez firmę Nexet."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy