Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2014r., poz.1182 ze zm.).
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Sieci / Instalacji Sanitarnych

HVAC-PROJEKT Jarosław Rutkowski

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 15 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Asystent w zespole projektowym realizującym projekty w zakresie sieci sanitarnych wod - kan, C.O., gazowe i instalacji sanitarnych.

  • Aktywne uczestnictwo w przygotowywaniu dokumentacji projektowej (wykonywanie projektów budowlanych i wykonawczych).

  • Wykonywanie rysunków w programie AutoCAD.

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z instytucjami, urzędami, właścicielami nieruchomości, etc.

  • Współpraca z zespołem projektowym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: Politechnika, Wydział: Inżynieria Środowiska lub Mechaniczny.

  • Umiejętność obsługi: pakietu MS Office, AutoCad oraz Profil koordynator – dla Asystenta Sieci, programu Revit – dla Asystenta Instalacji.

  • Minimum roczne doświadczenie w branży – co najmniej 2-letnie doświadczenie będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych.

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, dyspozycyjność.

  • Dobra znajomość języka angielskiego – mile widziana.

To oferujemy

  • Pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania, w doświadczonym zespole projektowym.

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.

  • Miłą atmosferę pracy.

Tak się u nas pracuje