Asystent projektanta sieci - oświetlenia ulicznego

  • Białystok, podlaskie
  • Asystent
  • powyżej 15 tys. zł brutto
  • 07.12.2017
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 06.01.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Eco Energy Poland

Naszą firmę tworzy grupa ludzi z doświadczeniem oraz niesamowitą pasją w projektowaniu oświetlenia; począwszy od aranżacji oświetleniowych budynków mieszkalnych, jedno i wielorodzinnych, szklarni (oświetlenie fotobiologiczne) po oświetlenie zewnętrze, w szczególności oświetlenie uliczne. W naszym portfolio mamy już zaprojektowanych około 1000 km ciągów oświetleniowych oraz geo inwentaryzację ponad 100 000 punktów świetlnych. Do wykonywania naszych usług wykorzystujemy nowoczesne aplikacje i sprzęt diagnostyczno - pomiarowy. Wdrażamy na szeroką skalę rozwiązania SMART CITY

Dla naszego zespołu projektowanie, to nie tylko praca, ale również i pasja. Dołącz do naszego zespołu w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Miejsce pracy: Białystok
Region: podlaskie
Wynagrodzenie: powyżej 15 tys. zł

Opis stanowiska:

Profesjonalne projektowanie oświetlenia wymaga wiedzy z zakresu budownictwa, elektrotechniki a szerzej techniki świetlnej oraz instalacji elektrycznych.

  • Projektowanie w zakresie sieci elektroenergetycznych i instalacji elektrycznych głównie oświetlenia ulicznego wraz z systemem sterowania
  • Wykonywanie rysunków technicznych z wykorzystaniem programu AutoCad
  • Uzyskiwanie decyzji, opinii i uzgodnień z odpowiednimi organami administracyjnymi
  • Kosztorysowanie

Wymagania:

  • Biegła znajomość programu AutoCad (2D)
  • Biegła znajomość kosztorysowania (NormaPro)
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy
  • Kreatywność i dynamizm w działaniu
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętności pracy w zespole, komunikatywność
  • Dokładność, samodzielność i zaangażowanie
  • Poczucie humoru
  • 2 lata doświadczenia projektowe w zakresie sieci elektroenergetycznych

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole.
  • Odpowiednie narzędzia pracy (Laptop, Telefon, Samochód)
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • MOŻLIWOŚĆ PRACY ZDALNEJ

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się