Ta oferta pracy jest nieaktualna od 347 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent projektanta sieci - oświetlenia ulicznego

  • Białystok, podlaskie
  • Asystent
  • powyżej 15 tys. zł brutto
  • 07.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Eco Energy Poland

    Naszą firmę tworzy grupa ludzi z doświadczeniem oraz niesamowitą pasją w projektowaniu oświetlenia; począwszy od aranżacji oświetleniowych budynków mieszkalnych, jedno i wielorodzinnych, szklarni (oświetlenie fotobiologiczne) po oświetlenie zewnętrze, w szczególności oświetlenie uliczne. W naszym portfolio mamy już zaprojektowanych około 1000 km ciągów oświetleniowych oraz geo inwentaryzację ponad 100 000 punktów świetlnych. Do wykonywania naszych usług wykorzystujemy nowoczesne aplikacje i sprzęt diagnostyczno - pomiarowy. Wdrażamy na szeroką skalę rozwiązania SMART CITY

    Dla naszego zespołu projektowanie, to nie tylko praca, ale również i pasja. Dołącz do naszego zespołu w dynamicznie rozwijającej się firmie.

    Miejsce pracy: Białystok
    Region: podlaskie
    Wynagrodzenie: powyżej 15 tys. zł

    Opis stanowiska:

    Profesjonalne projektowanie oświetlenia wymaga wiedzy z zakresu budownictwa, elektrotechniki a szerzej techniki świetlnej oraz instalacji elektrycznych.

    • Projektowanie w zakresie sieci elektroenergetycznych i instalacji elektrycznych głównie oświetlenia ulicznego wraz z systemem sterowania
    • Wykonywanie rysunków technicznych z wykorzystaniem programu AutoCad
    • Uzyskiwanie decyzji, opinii i uzgodnień z odpowiednimi organami administracyjnymi
    • Kosztorysowanie

    Wymagania:

    • Biegła znajomość programu AutoCad (2D)
    • Biegła znajomość kosztorysowania (NormaPro)
    • Biegła znajomość pakietu MS Office
    • Prawo jazdy
    • Kreatywność i dynamizm w działaniu
    • Dobra organizacja pracy
    • Umiejętności pracy w zespole, komunikatywność
    • Dokładność, samodzielność i zaangażowanie
    • Poczucie humoru
    • 2 lata doświadczenia projektowe w zakresie sieci elektroenergetycznych

    Oferujemy:

    • Stabilność zatrudnienia
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole.
    • Odpowiednie narzędzia pracy (Laptop, Telefon, Samochód)
    • Wynagrodzenie zasadnicze + premia
    • MOŻLIWOŚĆ PRACY ZDALNEJ