Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Sieci Światłowodowej

SPC-2 Sp. z o.o.

Gryfińska 1

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie rysunków technicznych w programie AutoCad

  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczych dla wybudowanych linii światłowodowych zgodnie z wymogami prawa budowlanego

  • Weryfikacja otrzymywanych dokumentów pod kątem zgodności z wewnętrznymi wymaganiami

  • Współpraca z Kierownikami Projektu

  • Raportowanie postępu prac

  • Archiwizacja dokumentacji powykonawczej

Nasze wymagania

  • Znajomość programu AutoCad – mile widziane

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office

  • Umiejętność analizy danych

  • Dokładność i sumienność

  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Wiedza w zakresie telekomunikacji - mile widziane

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Profesjonalne narzędzia pracy na w/w stanowisku

  • Udział w ciekawym projekcie w dużej i złożonej organizacji

  • Pracę w dynamicznym zespole

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

O nas

SPC-2 jest członkiem konsorcjum firm skupionych wokół Nokia Solutions and Networks Sp. z o.o.

Przedmiotem naszej działalności jest projektowanie i budowa linii światłowodowych na terenach kolejowych. Obszar naszego działania stanowi ponad połowa kraju. W przeciągu najbliższych lat mamy do wybudowania kilka tysięcy kilometrów światłowodów, ulokowanych wzdłuż większości linii kolejowych w Polsce.

W związku z realizacją jednego z największych projektów telekomunikacyjnych w Polsce

poszukujemy osób na stanowiska w dwóch lokalizacjach Poznaniu (woj. wielkopolskie) oraz w Mysłowicach (woj. śląskie):