Oferta pracy

Asystent projektanta sieci telekomunikacyjnych

PLAYNET MEDIA Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

PLAYNET MEDIA SP. Z O.O. SP. K. to działająca głównie na terenie Wielkopolski firma świadcząca usługi projektowania oraz budowy infrastruktury telekomunikacyjnej.

Jeżeli cenisz stabilne zatrudnienie, pracę w przyjaznej atmosferze i z zaangażowaniem oddajesz się nowym zadaniom dołącz do naszego zespołu!

Zakres obowiązków na stanowisku pracy:

  • udział w spotkaniach branżowych i wizjach lokalnych w celu ustalenia zakresu projektowanych i wykonywanych przez firmę zadań,
  • wsparcie zespołu w procesie projektowania sieci telekomunikacyjnych zewnętrznych i wewnątrzbudynkowych dla różnych podmiotów,
  • wsparcie zespołu w przygotowywaniu koncepcji, schematów, zestawień materiałowych i innych niezbędnych dokumentów dla procesu inwestycyjnego,
  • udział przy sporządzaniu projektów budowlanych, wykonawczych i dokumentacji powykonawczej,
  • wsparcie techniczne i merytoryczne dla wykonawców przy realizacji robót prowadzonych przez firmę.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane techniczne),
  • znajomość oprogramowania AutoCad oraz pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w sytuacjach stresowych i pod presją czasu,
  • umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność, umiejętność ustalania priorytetów,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B z doświadczeniem w prowadzeniu samochodu w dużym mieście.

Dodatkowymi atutami będą:

  • uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności telekomunikacyjnej,
  • ogólna znajomość przepisów prawa budowlanego,
  • wykształcenie średnie/wyższe o profilu telekomunikacyjnym lub pokrewnym,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • interesującą i pełną nowych wyzwań pracę w młodym, rozwijającym się zespole,
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin (8.00-16.00),
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych,
  • dostęp do nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych.

Oferty zawierające CV prosimy kierować bezpośrednio poprzez przycisk aplikowania.

Kandydatów prosimy o dopisanie w CV klauzuli o treści „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Uprzejmie informujemy, iż wszystkie aplikacje zostaną wnikliwie przeanalizowane, ale skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy