Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta sieci wysokich napięć

ARINET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Gliwice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Biuro projektowe ARINET jest firmą, która specjalizuje się w realizacji projektów sieci elektroenergetycznych w pełnym zakresie napięć (nN, SN, WN, NN).

Więcej na www.arinet.com.pl

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie dokumentacji projektowych
  • uzgadnianie projektów z instytucjami i gestorami
  • współudział w negocjacjach z właścicielami nieruchomości
  • uczestnictwo w wizjach lokalnych, inwentaryzacjach

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe o specjalności elektrycznej, energetycznej
  • znajomość programów – MS Office, AutoCad lub ZWCAD
  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będą:

  • doświadczenie w biurze projektowym
  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem linii elektroenergetycznych
  • umiejętność czytania map geodezyjnych, znajomość oprogramowania QGIS
  • umiejętność redagowania pism urzędowych

Umiejętności:

  • dobra organizacja pracy własnej
  • nastawienie na zdobywanie wiedzy
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość uzyskania praktyki projektowej do uprawnień budowlanych
  • pracę z młodym, dynamicznym zespołem
  • zdobywanie wielu nowych doświadczeń.

Ogłoszenie archiwalne