Logo Pracuj.pl

Asystent Projektanta spec. telekomunikacyjna

ATEM-Polska Sp. z o.o.O firmie

ATEM-Polska Sp. z o.o.

Stefana Żeromskiego 6

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie projektów telekomunikacyjnych sieci światłowodowej
  • Wizje w terenie
  • Wykonywanie prac projektowych zgodnie z wytycznymi Klienta oraz obowiązującymi przepisami i normami prawnymi
  • Współpracę z Klientem, organami jednostek samorządowych oraz gestorami sieci

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (ew. studenci ostatnich lat studiów) preferowane specjalności: telekomunikacja lub elektrotechnika
  • Biegła znajomość AutoCAD
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Obsługa pakietu Office
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w projektowaniu sieci światłowodowych FTTH i/lub POPC
  • Uprawnienia do projektowania w spec. telekomunikacyjnej (instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych) dla osób z uprawnieniami proponujemy stanowisko projektanta

To oferujemy

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole w ramach międzynarodowego holdingu VINCI
  • Stabilność zatrudnienia - średni staż pracy to ponad 8 lat
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • wyprawka dla dziecka

Administratorem danych osobowych osób aplikujących o pracę jest ATEM – Polska Sp. z o.o.

Więcej informacji pod adresem: https://www.axians.pl/pl/rekrutacja

Asystent Projektanta spec. telekomunikacyjna, Stefana Żeromskiego 6, Poznań