Oferta pracy
req40033
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do STRABAG Sp. z o.o. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Asystent Projektanta - specjalizacja konstrukcje budowlane i inżynierskie

STRABAG

  • Kolista 25, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • Szukamy wielu kandydatów

STRABAG

Kolista 25

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Projektanta Konstrukcji w zakresie prac projektowych branży konstrukcyjnej

  • obliczenia statyczne i rozwiązania konstrukcyjne w zakresie konstrukcji budowlanych i inżynierskich i/lub budowli mostowych

  • analiza proponowanych w dokumentacji przetargowej rozwiązań technicznych w celu opracowania optymalizacji

  • tworzenie raportów technicznych oraz wsparcie jednostek operacyjnych

  • wykonywanie niezbędnych szkiców i rysunków technicznych

  • kontakt z klientem w celu weryfikacji potrzeb i zadań do wykonania

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowana specjalizacja konstrukcyjno – budowlana

  • doświadczenie w projektowaniu minimum 1 rok

  • biegła znajomość oprogramowania do obliczeń statycznych, oprogramowania CAD, znajomość środowiska REVIT i/lub Tekla będzie dodatkowym atutem

  • uprawnienia uprawnienia do projektowania bez ograniczeń będą dodatkowym atutem

  • znajomość j. niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • zaangażowanie i samodzielność w wykonywaniu pracy

  • umiejętność efektywnej współpracy w zespole

  • gotowość do sporadycznych podróży służbowych

  • prawo jazdy kat. B

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dofinansowanie inicjatyw prozdrowotnych

STRABAG

STRABAG jest obecny na polskim rynku budowlanym od ponad 30 lat i realizuje najbardziej prestiżowe i zaawansowane technologicznie inwestycje w segmentach budownictwa ogólnego, infrastrukturalnego i inżynieryjnego. STRABAG posiada rozwiniętą sieć wytwórni mieszanek asfaltowych, własne wytwórnie betonu, laboratoria oraz własne kopalnie kruszyw. Dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą specjalistów i najnowszej generacji parkiem maszynowym. W Polsce STRABAG zatrudnia ponad 6,5 tys. osób.

Buduj swoją karierę z nami!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje