Oferta pracy

Asystent projektanta (staż)

Impel Tech Solutions Sp. z o.o. sp. k.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Zaangażowanie w pozyskiwanie danych wejściowych oraz warunków technicznych od inwestora

  • Wsparcie w pozyskiwaniu zgód formalno-prawnych dla przyłączy i linii kablowych

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej i powykonawczej pod nadzorem doświadczonych projektantów

  • Wsparcie aktualnie realizowanych projektów

Nasze wymagania

  • Jest komunikatywna i lubi kontakt z ludźmi

  • Dobrze organizuje swoją pracę

  • Jest otwarta na naukę nowych zagadnień

  • Potrafi czytać rysunki techniczne oraz zna lub chce się nauczyć programu AutoCAD

  • Sprawnie posługuje się pakietem MS Office

  • Jest dyspozycyjna min. 3 dni w tygodniu (mile widziana pełna dyspozycyjność)

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia w dużej organizacji biznesowej

  • Poznanie od podstaw funkcjonowania obszaru Industrial

  • Pracę na podstawie umowy zlecenia (18,30 zł/h)

  • Możliwość pozostania i rozwoju w naszej organizacji

Grupę Impel tworzą m.in. spółki realizujące specjalistyczne usługi skierowane do sektora przemysłowego. Wspieramy procesy produkcyjne w wielu gałęziach przemysłu oraz wspomagamy naszych klientów w zarządzaniu obszarem utrzymania ruchu. Naszym priorytetem jest stała gotowość w utrzymaniu bezawaryjnego działania instalacji technologicznych zakładów przemysłowych, zapobieganie przestojom w przemyśle oraz dbałości o bezpieczeństwo i komfort pracy.

Aktualnie powiększamy zespół spółki Impel Tech Solutions z obszaru Industrial Services. Jeśli poszukujesz nowych możliwości rozwoju lub chcesz zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe, to sprawdź naszą ofertę!

Przewiń do profilu firmy