Asystent Projektanta Systemów Sterowania/ Instalacji Elektrycznych

PROCOM SYSTEM S.A.

Północna 15/19

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na stanowisku Asystenta Projektanta Systemów Sterowania/Instalacji Elektrycznych uczestniczyć będzie w procesie projektowania systemów sterowania AKPiA / instalacji elektrycznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku automatyka i robotyka (systemy sterowania), elektryka (instalacje elektryczne) lub pokrewnym

  • podstawowa umiejętność pracy z dokumentacją techniczną

  • znajomość oprogramowania CAD

  • bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie w wykonywane zadania

Mile widziane

  • znajomość projektowania systemów sterowania lub instalacji siły, oświetlenia, linii kablowych, rozdzielnic elektrycznych, stacji transformatorowych,

  • doświadczenie zawodowe w projektowaniu w branży AKPiA lub instalacji elektrycznych,

  • znajomość doboru aparatury kontrolno – pomiarowej (systemy sterowania),

  • znajomość oprogramowania specjalistycznego (Eplan lub pokrewne,DIALux)

  • uprawnienia SEP do 1kV

  • praktyczna znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • udział w ciekawych projektach, dających możliwość rozwoju zawodowego

  • współpracę z doświadczonym zespołem projektantów

  • bogaty pakiet benefitów

  • finansowanie szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

Czekamy na Twoją aplikację.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, którzy zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie i szczegółach dalszego postępowania. Informujemy, że dopuszczamy możliwość przeprowadzenia spotkań rekrutacyjnych on-line.

Gwarantujemy pełną poufność nadesłanych zgłoszeń.

Jesteśmy firmą od lat liczącą się na rynku automatyki i informatyki przemysłowej w Polsce, z sukcesem oferującą kompleksową realizację zadań z dziedziny automatyzacji procesów, instalacji elektrycznych oraz autorskich systemów informatycznych.

Dokładamy wszelkich starań, aby atmosfera w firmie sprzyjała twórczej pracy i rozwojowi osobistemu.

Więcej o nas znajdziesz na www.procomsystem.pl

Przewiń do profilu firmy