Ta oferta pracy jest nieaktualna od 190 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Projektanta - Technolog

  • Mazowieckie, mazowieckie
  • Asystent
  • 04.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Mazowieckie 29049/001

    Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko: Asystent Projektanta - Technolog. Potencjalny kandydat będzie pracował na rzecz krajów europejskich, takich jak Niemcy, Austria, kraje Benelux i Wielkiej Brytanii w dziedzinie rozwoju projektów.

    Informacje o kliencie

    Dla naszego klienta - wiodącego globalnego dostawcy specjalizującego się w zakresie bezpieczeństwa na budowie poszukujemy osób z wysoką motywacja, doświadczonych ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego na stanowisko: Asystent Projektanta - Technolog.

    Opis stanowiska

    • Opracowanie i projektowanie rozwiązań deskowań i systemów wsporczych w fazie przetargu i realizacji
      międzynarodowych projektów budowlanych
    • Wykonywanie podstawowych obliczeń konstrukcyjnych dla zoptymalizowanych rozwiązań deskowań i systemów wsporczych
    • Doradztwo techniczne dla Działu Handlowego
    • Kontakt z klientami dla optymalnych i najbardziej opłacalnych rozwiązań
    • Współpraca z działami wewnętrznymi: działem Technicznym, Handlowym i Logistyki

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe budowlane (wskazane kierunki konstrukcyjne)
    • Co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie. Język holenderski będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość programu AutoCad i pakietu MS Office. Znajomość systemu BIM będzie dodatkowym atutem
    • Mile widziane doświadczenie w aplikacjach szalunkowych i systemów wsporczych
    • Umiejętności komunikacyjne
    • Umiejętność pracy w zespołach w międzynarodowym środowisku
    • Zdolność do samodzielnej pracy, planowanie i organizowanie
    • Zorientowanie na klienta
    • Gotowość do podróży służbowych

    Oferujemy

    • Możliwości rozwoju zawodowego w środowisku wielokulturowym
    • Intensywną naukę języka niemieckiego lub angielskiego
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Dofinansowanie do pakietów sportowych
    • Wspólne aktywności sportowe i eventy
    • Współpraca z kreatywnym zespołem i w motywującej atmosferze

    About Michael Page

    Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

    Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

    Find out more about Michael Page