Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta

PROJ-BUD Bogusiewicz ArkadiuszO firmie

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Asystent

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sporządzanie projektów budowlanych i wykonawczych obiektów przemysłowych i budownictwa wielorodzinnego w branży konstrukcyjnej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie w specjalności konstrukcji budowlanych i inżynierskich,
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Umiejętność wykonywania obliczeń statyczno-wytrzymałościowych konstrukcji za pomocą programów inżynierskich,
  • Doświadczenie w pracy/praktyka na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne