Oferta pracy

Asystent projektanta w branży elektrycznej

Grupa PCC

Grupa PCC

Henryka Sienkiewicza 4

Brzeg Dolny

Twój zakres obowiązków

  • Współudział w projektowaniu i opracowywaniu dokumentacji projektowej na etapach: koncepcji, projektu budowlanego i projektu wykonawczego

  • Tworzenie schematów elektrycznych jednokreskowych i wielokreskowych

  • Tworzenie rysunków montażowych dla projektowanych szaf rozdzielczych i urządzeń

  • Tworzenie planów instalacji elektrycznej, dobór kabli, obliczenia techniczne

  • Sporządzanie specyfikacji technicznych na potrzeby postępowań zakupowych

  • Uzgodnienia międzybranżowe

  • Udział w uzgodnieniach i spotkaniach koordynacyjnych z Inwestorem

Podział czasu pracy
100%

Praca w głównej siedzibie w Brzegu Dolnym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (elektrotechnika) – warunek konieczny

  • Doświadczenie zawodowe projektowe i przy realizacjach – preferowane przy projektach dla inwestycji przemysłowych, mile widziane w branży chemicznej lub petrochemicznej

  • Dobra znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie (WSCAD, AutoCAD) oraz pakietu MS Office

  • Mile widziana znajomość oprogramowania Autodesk Revit oraz doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych w środowisku 3D

  • Umiejętność analizowania rysunków architektonicznych/konstrukcyjnych

  • Znajomość norm i rozporządzeń

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Umiejętność współpracy w dużych zespołach projektowych

  • Znajomość kosztorysowania w programie NormaPRO będzie dodatkowym atutem

  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki pracy w wielobranżowym zespole projektowym, w największej grupie chemicznej na Dolnym Śląsku

  • Praca przy dużych inwestycjach

  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami technicznymi i technologami

  • Możliwość poszerzania kompetencji poprzez udział w szkoleniach i konferencjach, studiach podyplomowych

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w intensywnie rozwijającej się spółce

  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, piknik rodzinny, możliwość ubezpieczenia grupowego)

  • Możliwość odbycia praktyk zawodowych w celu uzyskania uprawnień zawodowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • Pracownicze Plany Kapitałowe

Etapy rekrutacji
1

Wstępna rozmowa telefoniczna

2

Rozmowa kwalifikacyjna on-line

3

Decyzja o wyborze kandydata

Grupa PCC

Grupa PCC przypomina zbiór nieustannych reakcji chemicznych. To tutaj, dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, z drobnych atomów powstają wielkie rzeczy! Aktualnie do spółki PCC Rokita SA szukamy asystenta projektanta w branży elektrycznej. Pracuj w miejscu, gdzie znajdziesz pole do dzielenia się swoimi pomysłami i zdobędziesz doświadczenie w projektowaniu obiektów przemysłowych.

Przewiń do profilu firmy