Logo Pracuj.pl

Asystent projektanta w branży energetycznej

Salwis Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Inwentaryzacje w terenie i opracowywanie technicznej analizy projektów
  • Opracowywanie rysunków i obliczeń dla projektów :
  • - Stacji transformatorowych SN/nN,
  • - Instalacji fotowoltaicznych na obiektach przemysłowych,
  • Przygotowywanie dokumentów i pism do Urzędów
  • Składanie projektów budowlanych
  • Opracowywanie dokumentacji powykonawczych

Nasze wymagania

  • Potrafisz wykonywać obliczenia doboru: linii kablowych, zabezpieczeń, rozdzielnic
  • Potrafisz rysować i przerabiać rysunki w AutoCad (ZWCad)
  • Posiadasz status studenta 4-5 roku ostatnich lat uczelni technicznej kierunku elektrotechnika / energetyka
  • Chcesz poszerzyć swoją wiedzę teoretyczną oraz pracować w biurze projektowym
  • Posiadasz umiejętność współpracy w zespole projektowym
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B
  • To praca jako asystent projektanta będzie dla Ciebie idealna

To oferujemy

  • Zdobywanie nowych doświadczeń w przyjaznym zespole inżynierów
  • Poszerzanie swoich kompetencji poprzez szkolenia i wyjazdy integracyjne
  • Przejrzystą umowę współpracy
  • Wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i zaangażowania w Zespole
  • Elastyczny czas pracy i możliwość dostosowania grafiku do zajęć na uczelni

O nas

Salwis Sp. z o.o. to firma projektowo – budowlana świadcząca usługi dla przedsiębiorstw produkcyjnych na terenie woj. małopolskiego i śląskiego.

W naszej firmie pracują ludzie z pasją dlatego poszukujemy osób lubiących swoją pracę. Charakteryzujemy się nowoczesnym podejściem do energetyki zakładowej: działamy głównie w obszarze budowy stacji transformatorowych oraz automatyzacji procesów produkcyjnych.

Asystent projektanta w branży energetycznej, Kraków