Oferta pracy

Asystent Projektanta w branży konstrukcyjnej

Sweco Polska Sp. z o.o.

  • Wielicka 29, Podgórze, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Wielicka 29

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie prac projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy technicznej oraz wymaganiami Zamawiającego;

  • Przygotowywanie modeli oraz dokumentacji rysunkowej żelbetowej i stalowej;

  • Współpraca i koordynacja prac z projektantami innych branż;

  • Gotowość do wyjazdów na delegacje zagraniczne oraz nadzory autorskie na budowach w kraju.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe kierunkowe o profilu konstrukcyjno-budowlanym;

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe – warunek konieczny;

  • Znajomość programu Revit, Allplan lub Tekla;

  • Znajomość programów pakietu MS Office;

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;

  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, komunikatywność;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Znajomość programu Microstation;

  • Umiejętność programowania wizualnego (Dynamo lub Grasshopper).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w jednej z największych firm inżyniersko – projektowych w Polsce i Europie, wiodącej na polskim rynku usług konsultingowo - projektowych;

  • Pracę w środowisku BIM, przy użyciu nowoczesnych narzędzi projektowych;

  • Możliwość współpracy z doświadczoną kadrą pracowniczą w miłej i przyjaznej atmosferze;

  • Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów krajowych jak i zagranicznych;

  • Szkolenie i rozwój kompetencji;

  • Pakiet benefitów pracowniczych: ubezpieczenie, karta sportowa, opieka medyczna.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Sweco planuje i projektuje zrównoważone społeczności oraz miasta przyszłości. Wraz z klientami i wiedzą naszych 18 000 architektów, inżynierów i innych specjalistów, współtworzymy rozwiązania dedykowane urbanizacji, wykorzystujemy potęgę digitalizacji i sprawiamy, aby nasze społeczności rozwijały się w sposób zrównoważony. Sweco to wiodąca europejska firma konsultingowa w zakresie inżynierii i architektury, której sprzedaż wynosi około 21 mld SEK (2 mld EUR). Firma jest notowana na giełdzie Nasdaq Stockholm.www.swecogroup.com.

Przewiń do profilu firmy