Asystent projektanta w branży konstrukcyjno-budowlanej

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2017-10-13
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 2017-11-12)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma  BIPROHUT  jest  nowoczesnym  biurem projektowym o wszechstronnym polu działania. Stabilną pozycję na rynku, potwierdza 70 lat doświadczenia, które w połączeniu z nowoczesnymi standardami pracy, dają przewagę nad konkurencją. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wielobranżowym projektowaniu we wszystkich kolejnych etapach przedsięwzięć inwestycyjnych, obiektów, instalacji, linii  produkcyjnych,  urządzeń  przemysłowych, budownictwa  ogólnego,  oraz  infrastruktury towarzyszącej.  Przemysł  hutniczy,  maszynowy, chemiczny, energetyczny i inne gałęzie przemysłu to dziedziny, które stanowią specjalizację firmy. Usługi inżynieryjne obejmują doradztwo techniczne, prawne i ekonomiczne w fazie przedprojektowej, realizacyjnej, koncepcje, prace studialne i analityczne, wnioski środowiskowe, projekty podstawowe i budowlane do pozwolenia na budowę, projekty wykonawcze i warsztatowe, nadzory autorskie, oraz szeroko rozumiane  zarządzanie zadaniami inwestycyjnymi.

Przedsiębiorstwo Inżynierskie BIPROHUT Sp. z o.o.
z siedzibą w Gliwicach  przy ul. Dubois 16.

poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:

  • opracowanie dokumentacji projektowej na etapach projektów budowlanych i wykonawczych,
  • opracowywanie rysunków warsztatowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane,
  • znajomość oprogramowania AutoCad, Robot,
  • mile widziana znajomość oprogramowania Advance Steel, Revit, Naviseworks,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność efektywnej pracy w zespole i pod presją czasu,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • możliwość odbywania szkoleń zawodowych,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Zainteresowanych prosimy o składanie ofert pisemnych w ciągu 14 dni od ukazania się ogłoszenia za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się