Logo Pracuj.pl

Asystent Projektanta w branży konstrukcyjno-budowlanej

Egis Poland Sp. z o.o.O firmie

Egis Poland Sp. z o.o.

Domaniewska 39A

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Modelowanie zbrojenia 3D (BIM)
  • Sporządzanie rysunków 2D

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (specjalność: konstrukcje budowlane)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • Znajomość oprogramowania Tekla

To oferujemy

  • Pracę na cały etat
  • Umowę o prace
  • Praca przy zagranicznym projekcie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego, francuskiego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • elastyczny czas pracy

Egis Poland jedno z największych biur projektowych w Warszawie w związku dynamicznym rozwojem swojej działalności poszukuje osoby na stanowisko: Asystent Projektanta w branży konstrukcyjno-budowlanej

Asystent Projektanta w branży konstrukcyjno-budowlanej, Domaniewska 39A, Mokotów, Warszawa