Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent Projektanta w branży Sterowanie Ruchem Kolejowym z językiem angielskim/niemieckim

Bombardier Transportation (Rail Engineering) Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie danych konfiguracyjnych dla komputerowych systemów sterowania ruchem kolejowym,

  • Wykonywanie pod nadzorem prac projektowych związanych z instalacją nowych i/lub przebudową istniejących systemów sterowania ruchem kolejowym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunek: sterowanie ruchem kolejowym lub pokrewne,

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego,

  • Chęć do podejmowania wyzwań technicznych i zawodowych oraz umiejętność pracy w zespole,

  • Elastyczność, dyspozycyjność, chęć do pogłębiania wiedzy i rozwoju umiejętności,

  • Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, jednak wymagamy: posługiwania się przynajmniej jednym z wymienionych wyżej języków obcych oraz ogólnej znajomości zagadnień kolejowych, szczególnie w zakresie automatyki kolejowej i inżynierii ruchu.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w dostarczaniu innowacyjnych, najwyższej jakości rozwiązań technicznych zwiększających bezpieczeństwo transportu szynowego,

  • Pracę w projektach zagranicznych i krajowych,

  • Możliwość pracy z najwyższej klasy specjalistami w zakresie systemów sterowania ruchem kolejowym oraz aktywny wpływ na swój rozwój zawodowy oraz plan szkoleń,

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych,

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin.

Bombardier Transportation (Rail Engineering) Polska Sp. z o.o.

Jako światowy lider w dziedzinie technologii dla zastosowań kolejowych Bombardier Transportation posiada największą ofertę produktową w branży kolejowej i dostarcza innowacyjne wyroby oraz usługi, które wyznaczają nowe standardy w zakresie zrównoważonego transportu. Technologie Bombardier ECO4 oparte na czterech filarach – energii, wydajności, gospodarce i ekologii – są energooszczędne, chronią środowisko i pomagają w kompleksowy sposób zwiększyć efektywność ruchu pociągów. Centrala Bombardier Transportation mieści się w Berlinie, a Klienci firmy reprezentują bardzo zróżnicowane segmenty rynkowe. Wyroby i usługi firmy dostarczono do ponad 60 krajów, a ponad 100 000 pojazdów produkcji Bombardier jest obecnie eksploatowanych na całym świecie.

ODNAJDUJ CO DNIA NOWE INSPIRACJE I MOTYWACJE DO ROZWOJU.

Zainteresowanych zachęcamy do przesłania CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Przewiń do profilu firmy