Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent Projektanta w Branży Telekomunikacyjnej

SPIE Elbud Gdańsk S.A.O firmie

SPIE Elbud Gdańsk S.A.

Marynarki Polskiej 87

Gdańsk

Grupę SPIE SAG reprezentują w Polsce spółki SPIE Elbud Gdańsk S.A. oraz SPIE Elbud Kraków Sp. z o.o. Obie firmy posiadają wysokie kompetencje w zakresie inżynierii, budowy i modernizacji sieci elektroenergetycznych.

Spółki SPIE Elbud Gdańsk S.A. oraz SPIE Elbud Kraków Sp. z o.o. należą do jednych z największych firm w Polsce świadczących usługi w zakresie infrastruktury elektroenergetycznej dla przedsiębiorstw zajmujących się dystrybucją i przesyłem energii elektrycznej.

Grupa SPIE SAG jest jednym z wiodących europejskich dostawców usług i systemów w zakresie energetyki, sieci gazowych i wodnych oraz instalacji do wytwarzania, dostarczania i użytkowania energii elektrycznej, wody i gazu.

Aktualnie poszukujemy kandydata do zatrudnienia w spółce SPIE Elbud Gdańsk S.A. na stanowisku:

ASYSTENT PROJEKTANTA w Branży Telekomunikacyjnej
Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:

  • opracowywanie projektów telekomunikacyjnych w zakresie inteligentnych sieci energetycznych
    w technologii Smart Grid
  • opracowywanie projektów w zakresie telekomunikacji na potrzeby operatorów sieci elektroenergetycznych wraz z niezbędnymi obliczeniami i uzgodnieniami wynikającymi
    z przepisów szczególnych
  • weryfikacja dokumentacji projektowych przed przystąpieniem do realizacji
  • aktywny udział w pozyskiwaniu i kontraktacji usług i zamówień w zakresie telekomunikacji

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne co najmniej średnie w zakresie elektroniki i telekomunikacji
  • doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań teleinformatycznych na potrzeby operatorów dystrybucyjnych i przesyłowych sieci elektroenergetycznych
  • znajomość zagadnień z zakresu inteligentnych sieci energetycznych  w tym Smart Grid, Smart City
  • znajomość podstawowych protokołów komunikacyjnych Open Smart Grid Protocol oraz LAN, WIFI, ZigBee, HomePlug, ZWave
  • praktyczna znajomość urządzeń sieciowych w szczególności SDH, PDH oraz Smart Grid Ready i Full Smart Grid
  • doświadczenie w projektowaniu instalacji teletechnicznych (KD, SSWIN, CCTV, DSO, SAP, LAN)
  • podstawowa znajomość instalacji niskoprądowych w szczególności 48 V DC
  • doświadczenie w projektowaniu elektronicznych systemów zabezpieczeń obiektów z zakresu infrastruktury krytycznej
  • doświadczenie w projektowaniu sieci szkieletowych miedzianych i światłowodowych, zarówno obiektowe jak i między obiektowe (WAN, LAN),

mile widziane:

  • uprawnienia do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie telekomunikacji
  • doświadczenie pracy w międzynarodowym zespole
  • znajomość przepisów w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych będzie  dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • ciekawą pracę
    w dużej
    i renomowanej firmie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
  • karta
    sportowa
  • bilety
    do kina/ teatru
  • świadczenie
    urlopowe
  • karta podarunkowa
    na święta
  • dofinansowanie
    do kolonii dla dzieci
  • prywatną opiekę medyczną
  • prężnie działający klub sportowy
    SPIE Sport Team
  • dobrą lokalizację
    biura (parking)
  • możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając na przycisk APLIKUJ:

Ogłoszenie archiwalne