Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta w pracowni mostowej

OPTEM Sp. z o.o.O firmie

OPTEM Sp. z o.o.

Generała Stefana Grota-Roweckiego 12

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie projektów budowlanych, wykonawczych, technologicznych obiektów mostowych w Dziale Projektowania Obiektów Mostowych

  • udział w przygotowywaniu dokumentacji przetargowej

  • wspomagania Działu Prefabrykowanych Obiektów Mostowych autorskich rozwiązań optemARCH w zakresie prac projektowych, koncepcyjnych itd

  • wspomaganie Działu Realizacji Inwestycji w zakresie prac projektowych - optymalizacje, projekty technologiczne itd

Nasze wymagania

  • ukończenie (bądź nauka zbliżająca się ku końcowi) studiów na kierunku Budownictwo - specjalizacja mosty,

  • komunikatywność, otwartość, umiejętność analitycznego myślenia,

  • znajomość programów inżynierskich,

  • zaangażowanie i sumienność,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • dobra organizacja pracy,

  • umiejętność jazdy samochodem (prawo jazdy kat. B),

  • mile widziane min. 1,5 roku doświadczenia w biurze projektowym mostowym.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie branży inżynierskiej,

  • różnorodność prac projektowych,

  • możliwość aktywnego współudziału w dalszym rozwoju i doskonaleniu autorskich systemów prefabrykowanych obiektów mostowych optemARCH i murów oporowych optemBLOK,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia własnych kompetencji,

  • przyjazne środowisko pracy,

Optem jest firmą projektowo–wykonawczą.

Działamy w branżą inżynierską - od projektowania po wykonawstwo obiektów mostowych, murów oporowych. Jednocześnie oferujemy autorskie systemy prefabrykowanych obiektów mostowych optemARCH i murów oporowych optemBLOK.

Realizujemy prace od fazy projektowej po kompleksowe wykonawstwo.

W skład Firmy Optem wchodzą:

• Biuro Projektowe (Działy Projektowania Obiektów Inżynierskich, Obiektów Kubaturowych i Geotechnika)

• Dział Realizacji Inwestycji

• Dział autorskich technologii (optemBLOK, optemARCH, optemFROG, optemTANK)

Więcej informacji o firmie na stronie http://www.optem.pl

Przewiń do profilu firmy