Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent projektanta w pracowni technologicznej

Proacem Biuro ProjektówO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Firma inżynierska działająca na rynku od 1991 roku w branży przemysłu cementowego, wapienniczego i gipsowego, posiadająca bogate doświadczenie w projektowaniu, budowie i uruchamianiu obiektów przemysłowych w tym w zakresie bezpieczeństwa pożarowego i wybuchowego. Firma świadczy kompleksowe usługi projektowe i opracowywania dokumentacji technicznej. W zakresie inżynieryjnym prowadzi realizacje inwestycji "pod klucz" obejmujące wykonawstwo maszyn i konstrukcji, realizację dostaw, roboty budowlano-montażowe, rozruch i nadzór.

Opis stanowiska pracy:

  • praca z programem AutoCAD, AutoCAD Plant i Inventor
  • projektowanie technologii dla przemysłu cementowo-wapienniczo-gipsowego
  • kontakt z dostawcami, dobór urządzeń
  • delegacje służbowe krajowe i zagraniczne (nadzór nad montażem i uruchomieniem)
  • praca pod kierownictwem starszego projektanta

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, urządzenia transportu bliskiego, budowa maszyn)
  • bardzo dobra znajomość i obsługa programu AutoCAD
  • znajomość i obsługa programu Inventor lub Solid
  • dobra znajomość języka angielskiego (wymagane słownictwo techniczne)
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Oferujemy umowę o pracę na pełen etat.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne