Asystent Projektanta w Specjalności Drogowej

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Asystent
  • 21.08.2019
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 20.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kluczem sukcesu PBW Inżynieria Sp. z o.o.  jest  umiejętność szybkiej adaptacji do dynamicznie zmieniających się wymagań rynku, trafny dobór sposobów realizacji powierzonych zadań, stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz ciągłe poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań. Tworzymy partnerskie relacje poprzez indywidualne podejście do klienta a wspólna pasja tworzenia łączy nas w dążeniu do celu.

    Filary naszej firmy tworzą rzeczoznawcy, projektanci, kierownicy budów i inspektorzy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, które wspierane są przez młode energiczne osoby, biegłe w nowoczesnych technologiach.

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    ASYSTENT PROJEKTANTA W SPECJALNOŚCI DROGOWEJ
    Miejsce pracy: Wrocław

    Zakres obowiązków:

    • udział w projektach drogowych oraz infrastrukturalnych, w szczególności wykonywanie rysunków, opracowań,
    • wykonywanie prac inwentaryzacyjnych i badawczych w terenie,
    • udział w prowadzeniu części formalno – prawnej procesu projektowego.

    Wymagania:

    • umiejętność pracy w programach AutoCad, Bricscad,
    • mile widziana znajomość programu Civil 3D, Plateia,
    • znajomość obsługi programów z pakietu Microsoft Office,
    • wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo w specjalizacji drogowej (uzyskany tytuł mgr inż.),
    • chęć rozwoju osobistego,
    • skrupulatność i odpowiedzialność w działaniu,
    • komunikatywna znajomość języków obcych: preferowany język angielski, mile widziany język niemiecki i czeski,
    • prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę przy różnorodnych projektach (inżynieria drogowa, mostowa, hydrotechnika, budownictwo przemysłowe),
    • zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
    • pracę w profesjonalnych programach inżynierskich, takich jak Plateia, Bricscad, Civil 3D, AutoCad,
    • współpracę z pracownikami naukowymi, rzeczoznawcami, projektantami, wykonawcami robót budowlanych,
    • pracę w młodym, ambitnym zespole,
    • wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności,
    • elastyczny czas pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania