Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta w zespole projektowym instalacji elektrycznych

Biuro Projektów "SANMED" Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie, pod nadzorem projektanta, projektów instalacji elektrycznych, a w szczególności teletechnicznych/telekomunikacyjnych (niskoprądowych) w zakresie wymaganym przez prawo budowlane i przepisy wykonawcze, co obejmuje w szczególności: instalacje teleinformatyczne, komputerowe, sieć strukturalna, instalacje systemów teletechnicznych: CCTV, SSWiN, KD, instalacje ppoż. : SSP, DSO, instalacje elektryczne

  • wykonywanie dokumentacji technicznej (rysunki, opisy, etc.) dotyczącej ww instalacji

Nasze wymagania

  • uznajesz wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy tj. uczciwość, lojalność, odpowiedzialność i prawość

  • ukończyłeś studia inżynierskie (I stopnia) na kierunku elektrotechniki

  • posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie w projektowaniu instalacji teletechnicznych

  • AutoCad nie jest Ci obcy i płynnie posługujesz się jego funkcjami

  • masz doświadczenie w pracy w programie BIM – mile widziane

  • umiejętnie koordynujesz swoją pracę, a terminowość i sumienność są jednymi z głównych wyznaczników Twojej pracy

  • lubisz pracę w zespole, ale gdy trzeba jesteś samodzielny/a

  • nie brak Ci kreatywności i wyobraźni

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • rozwój zawodowy i możliwość zdobycia niezbędnego doświadczenia w branży projektowej

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • swobodna możliwość pracy zdalnej

  • wszystkie potrzebne narzędzia do pracy – komputer, oprogramowania projektowe

  • codziennie pyszna kawa

  • praca w fajnej atmosferze w klimatycznej kamienicy na warszawskim Żoliborzu 😊

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

Biuro Projektów SANMED sp. z o.o. działa nieprzerwanie na rynku polskim od 1991 roku.

Oferuje kompleksowe wsparcie Biur Architektonicznych i Inwestorów w zakresie kompletnej usługi projektowania budowlanego instalacji technicznych i technologicznych w pełnym zakresie i dla wszystkich typów obiektów.

Przewiń do profilu firmy