Oferta pracy

Asystent Projektanta

GEO-KAT Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Projektantów w zakresie realizacji bieżących zadań projektowych,

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej z zakresu Instalacji Niskoprądowych, Instalacji Elektrycznych oraz Automatyki Budynkowej i BMS (tworzenie, weryfikacja, poprawa, wydruk i składanie dokumentacji),

Nasze wymagania

  • Posiadanie wykształcenia technicznego i chęć związania swojej przyszłości zawodowej z obszarem Instalacji Elektrycznych lub Niskoprądowych,

  • Chęć przełożenia dotychczas zdobytej wiedzy na doświadczenie i rozpoczęcia swojej przygody zawodowej w Zespole Projektowym realizującym ciekawe tematy (np. Warsaw HUB, Warsaw UNIT czy Browary Warszawskie),

  • Samodzielność, odpowiedzialność, proaktywność i zaangażowanie w pracę,

  • Umiejętność posługiwania się oprogramowaniem typu AutoCAD, MS Office.

Mile widziane

  • Mile widzianym będzie jeśli posiadasz już pewne doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną.

To oferujemy

  • Dużo nauki pod okiem doświadczonych Projektantów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą 😊

  • Pracę przy realizacji ciekawych i wymagających projektów,

  • Współpracę z fajnymi ludźmi - w naszym zespole naprawdę się lubimy i spędzamy ze sobą czas także po pracy,

  • Szkolenie wdrożeniowe oraz wsparcie wszystkich kolegów z Zespołu, w szczególności w pierwszym etapie Twojej pracy - to podstawa,

  • Jeżeli będziesz chciał / chciała rozwijać dalej swoje umiejętności, a my będziemy widzieli Twoje zaangażowanie, u Nas masz szerokie możliwości rozwoju w ramach naszej struktury. Nie tylko w ramach Działu Projektowego, ale także w Dziale Realizacji, Zespole Kosztorysowym czy Dziale Serwisu,

  • Pakiet benefitów na który składają się: pakiety medyczne, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport,

  • Niezbędne narzędzia pracy, ale to przecież standard.

Naszą pasją są systemy niskoprądowe i instalacje elektryczne, a największą wartość stanowią dla nas ludzie. Zaczynaliśmy blisko 20 lat temu od skromnego biura projektowego, teraz zatrudniamy już ponad 100 pracowników i jesteśmy obecni na budowach najbardziej znaczących obiektów w Polsce. Słyniemy z realizacji skomplikowanych i wymagających projektów.

Działając na rynku już od wielu lat doskonale wiemy, że doświadczenie najlepiej łączy się z pasją, energią i pomysłowością, dlatego stawiamy na młode talenty! Aktualnie do naszego Zespołu Projektowego poszukujemy osób, które gotowe są na nowe wyzwania i chciałyby rozwinąć skrzydła pod okiem profesjonalistów na stanowisku: Asystenta Projektanta

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesyłanie swoich dokumentów aplikacyjnych poprzez kliknięcie przycisku do aplikowania.