Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta

MolBud Inżynieria Sp. z o.o.

3 0005 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 26 gru 2021
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • asystent

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Osoba na stanowisku asystenta projektanta będzie odpowiedzialna za opracowywanie kompletnej dokumentacji projektowej w branży konstrukcyjnej (obliczenia i rysunki konstrukcji żelbetowych oraz stalowych do projektów budowlanych i wykonawczych),  sporządzanie ocen stanu technicznego (ekspertyz, opinii), wykonywanie przeglądów i inwentaryzacji ogólnobudowlanych. Praca obejmować będzie głównie czynności biurowe, natomiast wiąże się także z wizjami terenowymi poza siedzibą (do dyspozycji samochód służbowy). Oferujemy możliwość zdobycia praktyki projektowej i wykonawczej.

Nasze wymagania

Wymagania:

ukończone studia I stopnia na kierunku budownictwo (ew. ostatni semestr studiów inżynierskich),

podstawowa wiedza z zakresu projektowania konstrukcji (doświadczenie zawodowe nie jest wymagane)

znajomość programu AutoCad/ZwCad,

znajomość pakietu Office,

praktyczna znajomość programu Robot Structural Analysis będzie mile widziana,

zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

Oferujemy:

Możliwość zdobycia praktycznej wiedzy i doświadczenia,

Możliwość odbycia praktyk zawodowych,

Możliwość odbycia szkoleń,

Pracę w młodym zespole i przyjazną atmosferę.

O nas

MOLBUD to przedsiębiorstwo rodzinne funkcjonujące na rynku od początku lat 90 XX wieku.

Firma działa na rynku budowlanym prowadząc kompleksową obsługę inżynieryjną wszelkich przedsięwzięć związanych z powstawaniem, wyburzaniem i utrzymywaniem obiektów budowlanych. Profil działalności obejmuje rzeczoznawstwo majątkowe, projektowanie, nadzory i kontrolę stanu technicznego w zakresie budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego oraz wodnego a także prowadzenie budów i rozbiórek na zasadzie generalnego wykonawstwa. Biuro firmy znajduje się przy ul. Człuchowskiej w Warszawie.