Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent projektanta

"EUROTECH" MACIEJ TAFFO firmie

3 000‐6 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Asystent

Firma projektowo-technologiczna w zakresie nowoczesnych systemów oczyszczania ścieków komunalnych i przemysłowych zatrudni osoby na stanowisko : asystent projektanta

Opis stanowiska:

osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za opracowanie i implementację do projektów, technologii nowoczesnych systemów oczyszczania ścieków komunalnych i przemysłowych.

Wymagania:

wymagane bardzo dobra, biegła znajomość pracy w AutoCad, co najmniej podstawy pracy w Revit

Oferujemy:

oferujemy ciekawą i rozwijającą pracę polegającą na implementacji najnowocześniejszych technologii, rozwój zawodowy,  praktykę dla celów uzyskania uprawnień budowlanych.

Ogłoszenie archiwalne