Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta

MISO Sp. z o.o.O firmie

5 0007 000 brutto / mies.

MISO Sp. z o.o.

Gen. Tadeusza Pełczyńskiego 3

Warszawa

Jesteśmy międzynarodową firmą z główną siedzibą w Niemczech, która zajmuje się profesjonalnym projektowaniem i wykonawstwem fasad wentylowanych. Zapraszamy zdolne osoby do dołączenia do naszego zespołu. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • wykonywanie rysunków technicznych fasad wentylowanych zgodnie z normami, katalogami technicznymi oraz ustaleniami z architektami i/lub kierownikami projektu,
  • tworzenie zestawień materiałowych dla wykonanych projektów,
  • opracowywanie skanów 3D budynków,
  • opracowanie dokumentacji warsztatowej na podstawie skanów 3D,
  • wszystkie opracowania wykonywane w j. niemieckim.

WYMAGANIA:

  • bardzo dobra znajomość programu AutoCAD 2D i 3D,
  • komunikatywana znajomość j. niemieckiego,
  • bardzo dobra wyobraźnia przestrzenna,
  • zaangażowanie i chęć do nauki,
  • mile widziana znajomość programów wspomagających projektowanie jak: HiCAD, Athena (CADPLAN), 3D Reshaper, Cyclon, Revit,
  • mile widziana znajomość lub doświadczenie w fasadach wentylowanych.

OFERUJEMY:

  • normowy czas pracy (w przypadku studentów czas pracy do ustalenia indywidualnie),
  • stabilne stanowisko pracy w młodym zespole,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • premie roczne przy dobrym wyniku spółki.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne