Ta oferta pracy jest nieaktualna od 219 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent projektanta

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 08.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SYMBIONA S.A.

    SYMBIONA S.A. to innowacyjne polskie przedsiębiorstwo działające w sektorze gospodarki wodno-ściekowej. Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie pod klucz oczyszczalni ścieków przemysłowych i komunalnych, instalacji biogazu ze ścieków i odpadów organicznych oraz układów odzysku wody ze ścieków. Firma realizuje projekty w Polsce i poza granicami kraju.

    W związku z rozwojem zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    Asystent projektanta jest odpowiedzialny za wsparcie zespołu projektowego.

    Szczegółowy zakres obowiązków obejmuje:

    • Sporządzanie schematów procesu (PFD) i obliczanie bilansów masowych
    • Sporządzanie schematów (P&ID - Piping and Instrument Diagrams)
    • Sporządzanie zapytań ofertowych i kontakty z dostawcami
    • Przygotowywanie zestawień techniczno-cenowych urządzeń
    • Sporządzanie rysunków technicznych 2D i/lub 3D

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne specjalizacja: zaopatrzenie w wodę i oczyszczanie ścieków, możliwe jest zatrudnienie studentów 5 roku ww kierunku
    • Ogólna wiedza w zakresie technologii oczyszczania ścieków i układów pompowych
    • Doświadczenie w środowisku AutoDesk (AutoCad, AutoCAD Plant 3D) oraz MS Office
    • Umiejętność pracy samodzielnie i w zespole
    • Analityczny umysł, dociekliwość i chęć uczenia się
    • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; inny dodatkowy język pożądany

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na stanowisku specjalistycznym
    • Rozwój i zdobywanie nowej wiedzy poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • Pracę w dynamicznym zespole
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilność zatrudnienia
    • Ciekawe wyzwania – firma należy do jednej z najbardziej innowacyjnych na rynku.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Apliacje powinny zawierać CV i list motywacyjny. W przypadku aplikujących studentów prosimy o kontakt do opiekuna roku lub promotora.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SYMBIONA S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.