Ta oferta pracy jest nieaktualna od 174 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent projektanta

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Structural Design Services Sp. z o.o.

    Biuro projektów S.D.S. sp. z o.o.

    Nasza firma zajmuje się projektowaniem konstrukcji sprężonych w technologii kablobetonu. Projektujemy głównie dla klientów zagranicznych (Australia, Anglia, Południowa Afryka, Zjednoczone Emiraty Arabskie). W Polsce współtworzyliśmy kilka prestiżowych projektów m.in. Warsaw Spire.

    Zatrudniamy ok 10 osób, nasze biuro mieści się w centrum Warszawy.

    Więcej informacji o profilu naszej działalności można znaleźć na stronie internetowej www.sdsce.pl

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • sporządzanie rysunków w AutoCAD dla konstrukcji żelbetowych i z betonu sprężonego,
    • koordynowanie dokumentacji technicznej.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne - absolwenci kierunku Budownictwo,
    • bardzo dobra znajomość obsługi programu AutoCAD,
    • mile widziana znajomość Revita
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    • znajomość podstawowych zasad projektowania konstrukcji żelbetowych.

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w młodym zespole,
    • perspektywę rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.