Oferta pracy

Asystent Projektanta

Electronic Control Systems S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie wizji lokalnych na obiektach oraz koncepcji technicznych

  • Opracowywanie projektów technicznych sieci FTTx, FTTH, POPC

  • Uzgadnianie dokumentacji z inwestorem oraz właścicielem obiektu

  • Wsparcie nad realizacją projektu w fazie budowy oraz instalacji

  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów (preferowane kierunki techniczne)

  • Znajomość programów środowiska AutoCAD, QGIS, pakietu Office

  • Gotowość do podróży służbowych (wyjazdy poza miasto świadczenia pracy)

  • Znajomość procesu budowy sieci światłowodowych będzie dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Doświadczenie w wykonywaniu projektów linii światłowodowych lub FTTH będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie z zakresu przygotowywania inwestycji linii światłowodowych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę przy projektach dla największych krajowych i zagranicznych operatorów telekomunikacyjnych

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin lub kontrakt B2B

  • Partnerskie relacje w pracy zespołowej oraz wsparcie doświadczonej kadry

  • Szkolenia umożliwiające rozpoczęcie pracy oraz zapewniające dalszy rozwój zawodowy

  • Indywidualne narzędzia pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy