Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta wnętrz

Loft Affair Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
4 0005 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
3 0005 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w kompleksowym opracowaniu projektów wnętrz oraz realizacji pod klucz

  • przygotowywanie zestawień oraz dokumentacji

  • współpraca z architektem, przygotowanie projektów oraz prezentacji

  • koordynacja prac związanych z realizacją projektów

  • wsparcie w nadzorach na budowie

  • pomoc w usprawnieniu i organizacji pracy pracowni

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku architekta lub projektanta wnętrz

  • wykształcenie wyższe związane z architekturą wnętrz lub pokrewne

  • samodzielność, pomysłowość i zdolności organizacyjne

  • biegła obsługa Ms Office

  • terminowość, dokładność i sumienność

  • znajomość programów do projektowania Autocad

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży

  • dynamiczną i ciekawą pracę w międzynarodowym zespole

  • możliwość szybkiego rozwoju

  • niezależność, samodzielne realizowanie ambitnych wyzwań

  • przyjazne środowisko pracy

  • narzędzia pracy Apple

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

Loft Affair Sp. z o.o.

Grupa Loft Affair zarządza szerokim portfelem nieruchomości na terenie całej Polski występując jako profesjonalny operator wynajmu z kompleksową obsługą oraz inwestor zastępczy z rozwiązaniem pod klucz. Jako część międzynarodowej grupy kapitałowej, na Polskim rynku rozwijamy się od 2018 roku w bardzo dynamicznym tempie.

Projektujemy wyjątkowe wnętrza przeznaczone na sprzedaż i wynajem, podnosimy wartość nieruchomości i wspomagamy inwestorów w szerokim zakresie projektowym.

Do naszego zespołu poszukujemy ambitnych osób, z chęcią rozwoju, które wspomogą nas swoimi zdolnościami oraz doświadczeniem.

Przewiń do profilu firmy