Oferta pracy

Asystent Projektanta

De Waal Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Zielona Góra, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Firma De Waal istnieje na rynku europejskim od 1959 roku.

Projektujemy i wykonujemy w oparciu o doświadczenie zespołów projektowych oraz wykonawczych, które pozwala optymalnie dostosować rozwiązania do potrzeb klienta pod względem technologii, kosztów i realizacji.

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie projektów
  • Optymalizacja przyjętych rozwiązań
  • Wycena prac w oparciu o przygotowane projekty
  • Przygotowanie koncepcji dla klientów
  • Kontakt z klientami w sprawie przygotowanych ofert, projektów
  • Koordynacja realizacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane lub w trakcie studiów - kierunek budownictwo
  • znajomość programu AutoCAD
  • znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość j. angielskiego
  • otwartość i komunikatywność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy