Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Projektów EFS

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Project Hub Sp. z o.o.

    Project Hub Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością to podmiot specjalizujący się w koordynacji i zarządzaniu projektami EFS.

    Nasz zespół to młode, energiczne i kreatywne osoby z dużym doświadczeniem. Od 2005 roku z sukcesem pozyskujemy i realizujemy projekty współfinansowane ze środków UE. Naszą siłą jest doświadczenie, które zdobywaliśmy pracując nad projektem na każdym jego etapie. Wiemy, że na sukces projektu składa się zarówno dobre opisanie dokumentów księgowych, jak też umiejętne zarządzanie dużymi zespołami osób koordynujących projekty.

    Miejsce pracy: Poznań

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy do zespołu osób na stanowisko

                  Asystenta Projektów EFS w województwie wielkopolskim (2 osoby)

    Szukamy osoby, która jest samodzielna, lubi ludzi (częsty kontakt z klientami) i zna specyfikę projektów EFS (im więcej dokumentów, tym lepiej).

    Zakres obowiązków Asystenta projektów EFS:

    • Wsparcie kierownika projektu w realizacji obowiązków wynikających z koordynacji projektów EFS

    Wymagania wobec Asystenta projektów EFS:

    • Wykształcenie wyższe lub student
    • Prawo jazdy kat. B
    • Wysoka kultura osobista, samodzielność, skrupulatność rzetelność
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników
    • Dobrą atmosferę w zespole
    • Nadzór szefa, z którym można merytorycznie dyskutowaćJ

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do 31.03.2018 roku CV i Listu motywacyjnego wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku APLIKUJ z dopiskiem „Asystent projektów EFS”