Oferta pracy

Asystent Projektów

Volkswagen Group Polska

  • Krańcowa 44, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Krańcowa 44

Poznań

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Confluence

  • Jira

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w zarządzaniu portfelem projektów IT

  • Zapewnienie zgodności metod zarządzania projektami

  • Cykliczne raportowanie statusu realizowanych projektów do interesariuszy

  • Organizacja procesu definiowania roadmapy projektowej dla portfela projektów IT

  • Wykonywanie analiz dla portfela projektów IT

  • Optymalizacja i proponowanie innowacyjnych usprawnień w obszarze PMO

  • Wsparcie dla procesu zarządzania ryzykami projektowymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość metodyki zarządzania projektami

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego umożliwiająca płynną komunikację biznesową (min B2)

  • Dobre umiejętności komunikacyjne

  • Umiejętność szybkiej analizy i wyciągania wniosków

  • Skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Znajomość MS Office

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na umowę na zastępstwo na okres ok. 1 roku

  • szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników

  • praca z pasjonatami motoryzacji w międzynarodowej organizacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • karty przedpłacone

  • leasing pracowniczy

VGP jest wyłącznym dystrybutorem nowych samochodów marek Volkswagen Samochody Osobowe, Audi, SEAT, Skoda, Porsche i Volkswagen Samochody Dostawcze oraz oryginalnych części zamiennych i akcesoriów.

Naszą Misją jest być najlepszą grupą motoryzacyjną w Polsce.

Przewiń do profilu firmy