Ta oferta pracy jest nieaktualna od 298 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Przedstawiciela Handlowego

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Asystent
  • 27.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

    Solid Security - lider w dziedzinie zabezpieczeń technicznych, firma z polskim kapitałem prowadzi rekrutację na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • wsparcie Przedstawiciela Handlowego w realizacji zadań związanych ze sprzedażą produktów i usług będących w ofercie firmy
    • rozbudowywanie bazy klientów
    • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

    Oczekujemy:

    • zaangażowania, nastawienia na realizację celów sprzedażowych
    • wysokiej kultury osobistej, komunikatywności i otwartości
    • własnego samochodu (zwrot kosztów paliwa)
    • nie oczekujemy doświadczenia, mile widziane osoby podejmujące pracę po raz pierwszy

    Oferujemy:

    • możliwość podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin
    • zatrudnienie w Twoim miejscu zamieszkania
    • jasne kryteria wynagrodzenia (podstawa + prowizja + premia)
    • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie doświadczonego Przedstawiciela

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.