Ta oferta pracy jest nieaktualna od 188 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent przedstawiciela handlowego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2018-02-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa

    Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

    branża: elektroniczne systemy zabezpieczeń

    Z nami:

    • nauczysz się nowego zawodu
    • zdobędziesz doświadczenie
    • zapewnisz sobie stabilizację zawodową
    • będziesz uczestniczył w budowaniu silnej marki

    Zakres obowiązków:

    • aktywne wsparcie Przedstawiciela Handlowego przy realizacji zadań związanych ze sprzedażą produktów i usług firmy,
    • podnoszenie kwalifikacji i kompetencji zawodowych mających na celu przygotowanie do pełnienia samodzielnej funkcji Przedstawiciela Handlowego

    Oczekujemy:

    • pozytywnego podejścia do pracy,
    • wysokiej kultury osobistej,
    • zaangażowania i uczestnictwa w prowadzonych szkoleniach,
    • własnego samochodu (zwrot kosztów utrzymania),
    • niekaralności,
    • nie oczekujemy doświadczenia, mile widziane osoby podejmujące pracę po raz pierwszy

    Oferujemy:

    • możliwość podjęcia pracy w dłuższej perspektywie czasu (to nie jest oferta pracy tymczasowej),
    • dowolną formę zatrudnienia (etat w pełnym wymiarze godzin, w oparciu o umowę zlecenie lub działalność gospodarczą),
    • gwarantujemy jasne kryteria wynagrodzenia (podstawa + prowizja + premia),
    • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia produktowe i sprzedażowe,
    • sprawdzone schematy wdrożenia nowych pracowników, przez cały okres zatrudnienia wsparcie osobistego trenera,
    • ciekawą, dynamiczną pracę, dostęp do nowych technologii i rozwiązań,
    • zatrudnienie w Twoim miejscu zamieszkania

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    bottom