Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Star-Invest Budownictwo Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Królewska 26, 96-321 Wycinki Osowskie (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent przygotowania ofert i realizacji projektów

STAR-INVEST BUDOWNICTWO sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ważna jeszcze 25 dni
    do: 11 lis 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie przedmiarów i wycen robót budowlanych,

  • wysyłanie zapytań ofertowych, weryfikacja ofert od podwykonawców i dostawców,

  • koordynowanie zamówień materiałów i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie,

  • poszukiwanie rozwiązań inżynierskich i optymalizacji w procesie przygotowania oferty,

  • udział w realizacji inwestycji.

Nasze wymagania

  • absolwent(ka) lub student(ka) ostatnich lat Studiów Inżynierii Lądowej,

  • znajomość zasad przedmiarowania i kosztorysowania robót budowlanych,

  • znajomość pakietu MS Office, AutoCAD , mile widziana znajomość programu kosztorysującego,

  • chęć rozwoju i łatwość uczenia się,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • dobra organizacja pracy własnej, umiejętność wyznaczania priorytetów,

  • rzetelność, dokładność i terminowość.

To oferujemy

• niezbędne narzędzia do wykonywania pracy w systemie home office,

• wynagrodzenie adekwatne do umiejętności kandydata,

• możliwość rozwoju zawodowego i nauki praktycznej.

UWAGA: Preferujemy kandydatów z województwa mazowieckiego. Oferujemy pracę w systemie home office ale chcemy mieć możliwość spotkania minimum raz w tygodniu w naszym biurze.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

O nas

Jesteśmy prężnie działającą, rodzinną firmą budowlaną. Zajmujemy się kompleksową budową domów do stanu deweloperskiego na terenie województwa mazowieckiego. W naszej codziennej pracy stawiamy na indywidualne podejście do klienta, elastyczność i rozwój.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta przygotowania ofert i realizacji projektów