Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent radcy prawnego ds. rozliczeń windykacyjnych

Fundusz Pomerania Sp. z o.o.

Plac Brama Portowa 1

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • rozliczenie finansowe, odsetkowe windykacji, praca w arkuszach MS Excel,

  • wsparcie w przygotowywaniu spraw do skierowania do postępowania sądowego, egzekucyjnego m. in. obliczanie odsetek, rozdzielanie kwot należności,

  • współpraca z kancelariami i Koordynatorem ds. windykacji,

  • aktualizacja stanu postępowań,

  • aktualizacja danych dotyczących prowadzonych postępowań w dedykowanych systemach IT,

  • prowadzenie rozliczeń windykacyjnych w systemie Windykator,

  • prowadzenie i obsługa korespondencji dotyczącej prowadzonych postępowań,

  • udział w przygotowywaniu spraw ugodowych i pozwów.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość obsługi komputera (MS OFFICE, zwłaszcza Excel) oraz urządzeń biurowych,

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych/ ostatni rok,

  • zdolności analityczne i szybkiego uczenia się,

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,

  • duża samodzielność, otwartość na zmiany,

  • dokładność i rzetelność,

  • umiejętność pracy w dynamicznym i zmiennym otoczeniu,

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

  • mile widziane roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • mile widziana znajomość przepisów prawa (prawo cywilne).

To oferujemy

  • pracę biurową w rozwijającej się firmie finansowej,

  • pracę z ekspertami – pasjonatami w swojej dziedzinie,

  • zatrudnienie na umowę o pracę na ½ etatu,

  • elastyczne godziny pracy,

  • możliwość pracy zdalnej, hybrydowej po etapie wdrożenia,

  • ppk od pracodawcy,

  • możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego, prywatnej medycyny, pakietów sportowych,

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,

  • wsparcie pracowników w rozwoju zawodowym poprzez finansowanie szkoleń i kursów oraz dalszych studiów.

Fundusz Pomerania Sp. z o.o. jest podmiotem wspierającym rozwój przedsiębiorczości na terenie województwa zachodniopomorskiego poprzez udzielanie poręczeń spłaty kredytów udzielanych przez banki przedsiębiorstwom. W związku z dynamicznym rozwojem Spółka poszukuje osoby do pracy na stanowisku: Asystent radcy prawnego ds. Rozliczeń windykacyjnych.

Przewiń do profilu firmy