Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Radcy Prawnego

Bazarnik - Tórz i Partnerzy Radcy Prawni i Doradcy Podatkowi

  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Ariańska 18

Grzegórzki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • badanie orzecznictwa i nauki prawa

  • przygotowywanie projektów pism procesowych, opinii i analiz prawnych, umów, dokumentów korporacyjnych (np. uchwał organów spółek), dokumentacji dot. ochrony danych osobowych

  • kontakty z instytucjami zewnętrznymi (np. sądy, organy administracji publicznej, organy podatkowe i egzekucyjne)

Nasze wymagania

  • znajomość prawa zobowiązań, procedury cywilnej,

  • umiejętność sprawnego korzystania z MS Office oraz systemów informacji prawnej (LEX),

  • umiejętność trafnej analizy przepisów prawa, logicznego formułowania wniosków, identyfikowania problemów prawnych

  • bardzo dobra organizacja pracy, sumienność

  • wysoka kultura osobista

  • nastawienie na poszerzenie kompetencji zawodowych

  • Mile widziane:

  • znajomość przepisów kodeksu spółek handlowych

  • zainteresowanie rozwojem w obszarze prawa podatkowego

  • doświadczenie w kancelarii prawnej obsługującej podmioty gospodarcze bądź w dziale prawnym spółki

To oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w sprawach na styku różnych dziedzin prawa,

  • udział w ciekawych projektach pozwalających doskonalić warsztat prawniczy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, zaangażowania i doświadczenia

  • możliwość kontynuowania współpracy z Kancelarią po zakończeniu praktyk

O nas

Kancelaria Bazarnik - Tórz i Partnerzy Radcy Prawni i Doradcy Podatkowi specjalizuje się w obsłudze prawnej i podatkowej przedsiębiorców, jak i podmiotów sektora publicznego. Nasi Klienci działają w różnych formach prawnych, m. in. w następujących sektorach gospodarki: budownictwo i obrót nieruchomościami, produkcja przemysłowa, e-commerce, usługi komunalne.