Oferta pracy

Asystent radcy prawnego

Kancelaria Transportowa KOBEN Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 lata temu
  • Specjalista

Kancelaria Transportowa KOBEN Sp. z o.o. to lider na polskim rynku w zakresie eksperckiej usługi rozliczania czasu pracy kierowców oraz szkoleń i doradztwa prawnego dla firm transportowych i produkcyjnych posiadających własny transport. W swojej kilkunastoletniej działalności łączymy doświadczenie naszych specjalistów z najnowszymi regulacjami prawnymi przez co jesteśmy w stanie zaoferować Klientom dostarczenie wiedzy i usług na najwyższym poziomie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • sporządzanie projektów pism procesowych i przedprocesowych,
  • analiza orzecznictwa i poglądów doktryny,
  • analiza aktów prawnych,
  • wykonywanie bieżących czynności administracyjnych,
  • wykonywanie czynności związanych z prowadzonymi przez Kancelarię szkoleniami.

Wymagania:

  • posiadanie statusu studenta prawa co najmniej II roku
  • zaangażowania w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych i dyspozycyjności,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • odbywanie aplikacji radcowskiej mile widziane,
  • wcześniejsze doświadczenie zawodowe (praktyki, staże, etc.) oraz znajomość języków obcych, w tym języka francuskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • atrakcyjny pakiet socjalny (dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna),
  • możliwość ciągłego rozwoju pod nadzorem radców prawnych,
    możliwość nawiązania stałej współpracy w prężnie rozwijającej się Kancelarii.
Kandydaci spełniający powyższe wymagania i zainteresowani współpracą z naszą Kancelarią, proszeni są o przesłanie swoich aplikacji (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) za pomocą przycisku aplikowania.

Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy