Logo Pracuj.pl

Asystent radcy prawnego

ZPZ LEGAL KANCELARIA RADCY PRAWNEGO ADRIANA ABELEC-PIĄTKOWSKAO firmie

ZPZ LEGAL KANCELARIA RADCY PRAWNEGO ADRIANA ABELEC-PIĄTKOWSKA

plac Wolności 7

Stare Miasto

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa sekretariatu kancelarii
  • prowadzenie i obsługa korespondencji, w tym korespondencji sądowej
  • prowadzenie terminarza
  • dbałość o terminowy obieg informacji, dokumentów i korespondencji
  • organizacja spotkań, zamawianie i gospodarowanie materiałami biurowymi
  • nadzór nad realizacją terminów sądowych oraz dbałość o prowadzone akta spraw
  • kontakt z organami administracji, sądami, notariuszami, klientami kancelarii
  • nadzór nad organizacją, przechowywaniem i archiwizacją dokumentacji
  • wsparcie prawników Kancelarii w bieżących projektach i zadaniach

Nasze wymagania

  • co najmniej wykształcenie średnie (mile widziani studenci administracji lub prawa)
  • umiejętność obsługi social mediów, research internetowy, podstawy marketingu, obsługa komunikatorów internetowych /videokonferencje/
  • wiązanie swojej przyszłości zawodowej z pracą biurową
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • bardzo dobra i szybka obsługa komputera
  • dokładność i odpowiedzialność
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość narzędzi pakietu Ms Office
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • umowę zlecenia/ B2B (w wymiarze 4-6 h dziennie)
  • zatrudnienie w dynamicznym, przyjaznym zespole, możliwość rozwoju zawodowego
  • udział w ciekawych projektach

Asystent radcy prawnego, plac Wolności 7, Stare Miasto, Wrocław